Hovudside | Informasjon | Innkvartering | Tevlingar | Startlister | Resultat | Program | Presse | Kontakt
Her er hovudnemnda!

Bak frå venstre: Ragnhild Knudsen, Oddvar Kvålo, Gro Verpe Moen, Tone Sem Hovda, Gunnar Eilefstjønn, Lars Bjaadal, Kristian Torp-Hansen, Gunhild Sudgard. Framme: Mikkel Aanderaa, Torun Raftevold Rue, Guro Mæland, Sara Telnes Fjågesund, Aud Manheim.
Bak frå venstre: Ragnhild Knudsen, Oddvar Kvålo, Gro Verpe Moen, Tone Sem Hovda, Gunnar Eilefstjønn, Lars Bjaadal, Kristian Torp-Hansen, Gunhild Sudgard. Framme: Mikkel Aanderaa, Torun Raftevold Rue, Guro Mæland, Sara Telnes Fjågesund, Aud Manheim.
Lurar du på kven som sit i hovudnemnda for Landskappleiken i Seljord i 2011?
Her er svaret.

Namn: epost: mob.tlf.:
Leiar: Lars Bjaadal lars.bjaadal@t-fk.no 91667380
Nestleiar: Ragnhild Knudsen Ragnhild.Knudsen@hit.no 91572412
ragnhildrose@hotmail.com
Økonomi: Gunnar Eilefstjønn gunnar@eilefstjonn.no 91774311
Tevling: Sara T. Fjågesund sfjagesund@hotmail.com 90546354
PR: Mikkel Aanderaa mikkel@rlink.no 91303303
Teknisk: Oddvar Kvålo oddvar.kvalo@veidekke.no 91514126
Mat: Kristian Torp-Hansen kristiantorphansen@gmail.com 95242133
Innkvartering: Helene Pedersen he.pedersen@hotmail.com 97597087
Pynt/dekor: Gunhild Sudgarden gunhild_sudgarden@hotmail.com 91339861
Stemnekontor: Turid Sudgarden (perm) tsudgarden@gmail.com 97177186
Gro Verpe Moen (vikar) groverpe@gmail.com 90615155
Dugnad/
Mannskap: Tone Sem Hovda tshovda@start.no 93439436
Sekretær: Torunn Raftevold Rue trrue@online.no 95908440

Generell epost som sekretæren opnar stort sett kvar dag: post@lk2011.no

Tlf.nr til Landskappleiken som er vidarekopla til Møtestad Seljord i forhold til innkvartering 97093444